Vítejte na stránkách Biskupského gymnázia Brno

Hledáme zájemce o účast v novém biotechnologickém projektu "European Challenges in Sustainable Energy Production by Biotechnology"

Akce se konala: 3. září 20156. září 2015
Hlavní kategorie: 
Biologie
Vedlejší kategorie: 
Akce (exkurze, projekty...)
Zahraniční spolupráce
3. září 2015
6. září 2015

"European Challenges in Sustainable Energy Production by Biotechnology" je název nového projektu podporovaného dotací z EU, realizovaného deseti partnerskými školami z 9 evropských zemí... Slyšeli jste už o projektu Comenius? Víte, že naše škola je zapojená už do 5. projektu tohoto typu? Dotační program Comenius byl přejmenován na Erasmus +, klíčová aktivita KA2 – partnerství škol – nicméně princip zůstává víceméně stejný. Zástupci zapojených škol (max. 10) se po dobu dvou let potkávají a spolupracují na konkrétním projektu. Naše téma vidíte v názvu článku. První setkání se bude konat v říjnu 2015 ve Vilnjusu. A právě teď hledáme studenty / studentky 2. – 3. ročníků či odpovídajících ročníků vyššího gymnázia, kteří by se chtěli do projektu zapojit. 

Pokud se chcete  o projektu dovědět více, přijďte zítra – tj. v pátek 4. 9. 2015 o velké přestávce do učebny 331. Můžete taky pohledat na webu školy a projít si staré zprávy z předcházejících projektových setkání. 

Kdo má o projekt vážný zájem a chtěl by se zúčastnit výběru, nechť napíše motivační dopis v angličtině – cca 150 slov – něco o sobě, svém vztahu k tématu, vědecké práci, projektům obecně, mezinárodní spolupráci, dosavadních zkušenostech, jazykových znalostech, dalších plánech, budoucím studiu..... atd. Prostě napište vše, co by nás mohlo přesvědčit o tom, že právě Vy jste ta/ten nejlepší pro náš projekt.  

Svůj motivační dopis odešlete na adresu katerina [dot] krumpholcova [at] bigy [dot] cz  , a to co nejdříve – nejpozději do 6. 9. 2015.