Vítejte na stránkách Biskupského gymnázia Brno

Tělesná výchova

Nové příspěvky v sekci Tělesná výchova

Bigy Run 2018

BIGYRUN 2018 – sestřih
BIGYRUN 2018 – sestřih
Akce se konala: 16. června 2018, 10.00 h – 16.00 h
Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Fotogalerie
Videogalerie
Vedlejší kategorie: 
Akce (exkurze, projekty...)
Soutěže
16. června 2018
Čas začátku: 
10.00
16. června 2018
Čas konce: 
16.00

BIGY RUN 2018

0. ročník sprinterského závodu do vrchu

více informací a fotografií naleznete na www.bigyrun.webnode.cz

 

1. ročník BIGYRUN 2019 se koná 15. 6. 2019. Těšíme se na viděnou. Týmrun

Mistrovství Evropy v tradičním karate – úspěch našeho studenta

Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Fotogalerie
Vedlejší kategorie: 
Sportovní výkony studentů

Ve dnech 6.12. až 9.12.2018 úspěšně reprezentoval Českou republiku na Mistrovství Evropy WFF ve slovinské Portorožil Mišun André Teodor, žák Kvinty B, který na akci získal 3. místo v disciplíně Enbu Muž – Muž, 3. místo v disciplíně kata tým a 3. místo v disciplíně kata individuál v kategorii Kadet.

 

ÚSPĚCH NA ME WFF 2018

Lyžařské kurzy 2019

Akce se koná: 6. ledna 20199. února 2019
Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Vedlejší kategorie: 
Akce (exkurze, projekty...)
6. ledna 2019
9. února 2019

V příloze najdete info k lyžařským kurzům a potvrzení o bezinfekčnosti.

PK TEV

Přílohy: 
Přílohy: 
Přílohy: 

20. ročník městského kola soutěže středních škol "Aerobic Master Class"

Akce se konala: 6. prosince 2018, 8.00 h – 14.15 h
Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Vedlejší kategorie: 
Akce (exkurze, projekty...)
Soutěže
6. prosince 2018
Čas začátku: 
8.00
6. prosince 2018
Čas konce: 
14.15

Ve čtvrtek 6.12.2018 se v tělocvičně na Kotlářské ulici konal už 20. ročník městského kola soutěže středních škol "Aerobic Master Class". Naši školu reprezentovaly tři šikovné studentky: Klára Čalkovská z 2.C, KLára Zapomělová z 2.B a Karolína Jurečková z 1.C. Blahopřejeme k úspěšné reprezentaci BIGY!

Kin-ball s českou reprezentací

Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Fotogalerie
Vedlejší kategorie: 
Základní informace

Kin-ball s českou reprezentací

 

První místo šachistů BIGY v Městském kole šachu v Brně

Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Vedlejší kategorie: 
Úspěchy

V úterý 20.11.2018 se v Domě dětí a mládeže v Lužánkách konalo městské kolo v šachu.

V kategorii středních škol nás reprezentovali studenti: ze 3.C Vojtěch Jurásek, Michal Žitný a Šimon Vantuch, z K.A Jan Matyáš Dvořáček. Obsadili první místo a postupují tak do krajského kola (které bude 29.1.2019 v Břeclavi).

Gratulujeme!

Okresní finále v házené dívek

Akce se konala: 15. listopadu 2018, 8.00 h – 13.00 h
Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Fotogalerie
Vedlejší kategorie: 
Akce (exkurze, projekty...)
Soutěže
15. listopadu 2018
Čas začátku: 
8.00
15. listopadu 2018
Čas konce: 
13.00

Ve čtvrtek 15.11.2018 se v nové hale TJ Tatran Bohunice uskutečnilo okresní finále v házené pro ZŠ a ospovídající ročníky gymnázií. Naši školu repezentovaly dívky z kvart: K.A – Michaela Lunzarová, Marie Závišková a Jolana Sedlářová, K.B – Vladislava Sieglová, Veronika Kulhavá a Alžběta Obrovská, doplněné Sofií Hanounovou z 1.C a Sárou Holíkovou z Q.B.

5. ročník soutěže O pohár Mirky Topinkové Knapkové

Lodní sporty Brno
Lodní sporty Brno
Akce se konala: 9. listopadu 2018
Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Fotogalerie
Videogalerie
Vedlejší kategorie: 
Akce (exkurze, projekty...)
Sportovní výkony studentů
9. listopadu 2018
9. listopadu 2018

Jako již tradičně se i letos zúčastnili naše dva týmy závodů ve veslování na trenažeru 5. ročníku soutěže O pohár Mirky Topinkové Knapkové na Sportlive na brněnském výstavišti.

Opět jsme byli úspěšní, oba týmy vybojovaly stříbrné medaile!

Složení týmů:

Přílohy: 
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document ikonaVýsledky ZŠ (docx, 38.4 kB)
Přílohy: 
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document ikonaVýsledky SŠ (docx, 38.4 kB)

Schladming 2019

Akce se koná: 10. listopadu 20189. března 2019
Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Vedlejší kategorie: 
Akce (exkurze, projekty...)
10. listopadu 2018
9. března 2019

Zájemci se přihlásí zaplacením přihlašovací nevratné zálohy 2000,-Kč, která se vybírá v úterý 6. listopadu v 9:40 v kabinetu ZSV a NV.

Tento kurz je přednostně pro druhé a třetí ročníky, sexty a septimy.

 

Přílohy: 

Projektový týden sext a 2. ročníků – PREZENTACE

Akce se konala: 26. října 2018, 7.45 h – 12.15 h
Hlavní kategorie: 
Tělesná výchova
Zeměpis
Vedlejší kategorie: 
Akce (exkurze, projekty...)
26. října 2018
Čas začátku: 
7.45
26. října 2018
Čas konce: 
12.15

Prezentace sext a druhých ročníků

proběhnou v pátek 26.10.2018 v aule od 1. do 5. vyučovací hodiny.

Od 6. hodiny probíhá vyučování podle rozvrhu.

Prezentace nejsou určeny pro jiné třídy než kvinty a 1. ročníky.

Předpokládaná doba prezentací jednotlivých skupin: