Družstvo 2. B bojovalo v celostátním finále soutěže Legie!!

Akce (exkurze, projekty...)
Soutěže
Sportovní výkony studentů
6. června 2018

6. 6. 2018 v Ostravě proběhlo celostátní finále soutěže Legie, kam se probojovalo i družstvo Bigy (vyhráli předchozí krajské kolo), společně s dalšími lidmi..

Rodinný turnaj v nohejbalu na Bigy – 15. ročník – 12. května 2018

Fotogalerie

Tradiční Rodinný turnaj v nohejbalu proběhl na Bigy ve velmi příjemné atmosféře. Sešlo se 16 týmů. Zúčastnili se naši studenti a studentky, rodiče, učitelé, zaměstnanci, absolventi Bigy i široká veřejnost. Více napoví výsledková listina a výběr fotek. Všechny fotky najdete na www.tksokoli.cz.

Na další ročník se těší bratrská dvojice Pavel a Tomáš Vaňkovi

Úspěch našich studentů v ultimate frisbee

družstvo ultimate frisbee

Druhý březnový víkend se konal v Pohořelicích turnaj v ultimate frisbee s názvem Dračí líheň. Naši školu úspěšně reprezentovalo družstvo složené ze 3 děvčat a 4 chlapců vyššího gymnázia. Jejich zpráva viz níže.

Medaile z MS v Kung-fu, Čína

Základní informace
Úspěchy
Tvorba

Dá se vrcholový svět bojových umění a sportů spojit se studiem na BIGY? Odpověď je jednoduchá. Alžběta Rouzková (na fotografii první zleva), studentka 4.C, je úspěšná reprezentantka ČR v čínském bojovém sportu zvaném Kung-fu. Na mistrovství světa v Číně vybojovala 3. místo.

Přílohy:
application/pdf ikonaMůj první maraton. (pdf, 214.3 kB)

4. ročník soutěže O putovní pohár Miroslavy Knapkové smíšených družstev v jízdě na veslařském trenažeru na 4 x 500 m

Fotogalerie

Družstvo třídy KB, ve složení Tadeáš Kamínek, Jan Tylšar, Michaela Hrouzková, Gabriela Prášková, vybojovalo ve velké konkurenci vynikající

3. místo!

Třešničkou na dortu bylo předávání medailí olympionikem Ondrou Synkem.

Také smíšená družstva vyššího gymnázia zabojovala a udělala skvělé výsledky.

Přílohy:
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document ikonaVýsledková listina ZŠ (docx, 16.4 kB)
Přílohy:
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document ikonaVýsledková listina SŠ (docx, 16.1 kB)

Atletické rekordy aktualizovány

Školní rekordy v atletice aktualizovány

Úspěch na Mistrovství světa v karate federace WFF

V krátké době zaznamenala naše škola další uspěch na mistrovství světa.

Teodor André Mišun, student KB, vybojoval na Mistrovství světa v karate vynikající 6. místo!!!

Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci nejen naší školy.

PK TEV

Volejbalový turnaj církevních škol v Českých Budějovicích 9. 11. 2017

Fotogalerie

Ve středu 10.11 jsme se z Brna vydaly na naši výpravu. Nečekaly jsme co nás čeká. Po necelých 4 hodinách v autobuse, kde půlce týmu nejely televize, nebo sluchátka jsme se ocitly v Českých Budějovicích. Po chvilkovém zmatkování a bloudění po městě jsme našly místo našeho noclehu. Třídu jsme odsunutím lavic a dotažením žíněnky těžší než my všichni uzpůsobily spaní a šli spát.

Sportovní výkony studentů za školní rok 2016 / 2017

V přílohách najdete nejlepší výkony našich studentů v jednotlivých třídách a výsledky závěrečných sportovních dnů.

Další skvělý výsledek dosáhla naše škola v konečné bodování brněnských středních škol ve školním roce 2016 / 2017, kde jsme se umístili celkově na 11. místě.

Děkujeme za skvělé výkony!

Přílohy:
application/vnd.ms-excel ikonaTřídy Mgr. A. Bílkové (xls, 90.5 kB)
Přílohy:
Přílohy:
Přílohy:
Přílohy:
Přílohy:
Přílohy:
application/vnd.ms-excel ikonaTřídy Mgr. M. Snopka (xls, 76.5 kB)
Přílohy:
application/vnd.ms-excel ikonaTřídy Mgr. T. Vaňka (xls, 77.5 kB)
Přílohy:
application/vnd.ms-excel ikonaTřídy Mgr. P. Vaňka (xls, 47.5 kB)
Přílohy:
Přílohy:
application/vnd.openxmlformats-officedocument.spreadsheetml.sheet ikonaAtletické závody (xlsx, 74.7 kB)