ELMI – BIGY slavilo o víkendu úspěch ve VIDA centru

Vydáno: 17. března 2018 23.00

Autor: Miloš Winkler

10 fotografií

V sobotu 17.3. a v neděli 18.3. slavily naše studentky Gabriela, Markéta, Natálie a Veronika ve VIDA centru obrovský úspěch. Předváděly zde v rámci brněnské akce Dny elektronové mikroskopie elektronový mikroskop Phenom zapůjčený firmou Thermo-Fisher Scientific. Každá z nich věnovala jeden svůj volný den ve prospěch druhých lidí a také ve prospěch naší školy, kterou reprezentovaly na výbornou. Za tyto dva dny prošlo kolem mikroskopu přes dvě stě lidí. Zvlášť zájem těch nejmenších byl úžasný! Třeba z nich jednou budou mladí vědci a možná na tom budou mít trochu zásluhu i naše děvčata, že vykřesala první jiskřičku zájmu. Patří jim za to obrovský dík!!

Žáci