BIGY opět ve VIDA! centru

Vydáno: 4. listopadu 2018 23.00

Autor: Miloš Winkler

7 fotografií

Ve dnech 3. a 4. listopadu byl elektronový mikroskop Phenom opět ve VIDA! centru. Předváděli jej členové kroužku Elektronové mikroskopie z primy A a z primy B. Patří jim za to dík, protože předváděli mikroskop ve svém volném čase. Z reakcí rodičů dětí, které se na mikroskop přišly podívat (případně si jej zkusit i obsluhovat), můžu říct, že odcházeli všichni spokojení. Zájem projevovali děti i dospělí. A spokojení byli také pracovníci VIDA centra a firmy Thermofisher, kteří se přišli podívat. Dokonce o nás projevila zájem i brněnská televize i regionální tisk. Myslím, že to byla jedna z úspěšných prezentací naší školy.

Volitelné předměty a kroužky