Kontakt
Elektronový mikroskop

Vydáno: 18. října 2014, 15.34

 | 

Autor: Miloš Winkler

Titulní obrázek článku

Elektronový mikroskop Phenom byl na naší škole instalován firmou FEI v dubnu 2014. Od té doby vznikla řada zajímavých fotografií, se kterými bychom vás zde chtěli seznámit. Jak budou vznikat další snímky, budeme je obnovovat.

Od poloviny září 2014 také funguje kroužek Elektronové mikroskopie. Protože nám byla prodloužena zápůjčka mikroskopu i na další školní rok, bude také pokračovat kroužek Elektronové mikroskopie.

Nejnovější články v kategorii Elektronový mikroskop
ELMI-BIGY informuje

Vydáno: 6. února 2016, 22.00

 | 

Autor: Miloš Winkler

4 fotografie

Rádi bychom vás trochu více informovali o činnosti kroužku elektronové mikroskopie. Kroužek pracuje celkem nenápadně, ale výsledky jsou velice zajímavé. Podařilo se nám získat velice zajímavé biologické vzorky (rzi a plísně). Sami se podívejte na několik z nich. Připravujeme nové fotoalbum z těchto fotografií.

Zařazeno v kategoriích:
Elektronový mikroskop
Fyzika
Celý článek...
Kroužek elektronové mikroskopie zahajuje

Vydáno: 3. října 2015, 20.00

 | 

Autor: Miloš Winkler

4 fotografie

Od 15. září opět na naší škole funguje kroužek elektronové mikroskopie. Chodí do něj 15 studentú. Jsou rozděleni na tři skupiny, aby mohli pohodlněji pracovat v laboratoři u mikroskopu. Šest jich je mladších (sekunda, tercie), devět starších (první, druhý ročník). Zatím zvládáme teorii a obsluhu mikroskopu.

Zařazeno v kategoriích:
Elektronový mikroskop
Volitelné předměty a kroužky
Fyzika
Celý článek...
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno