Tvorba studentů

Nahrávky ve 3.A

Audiogalerie
Tvorba

Letošní 3.A je velice kreativní třída. Již byly zveřejněny některé vektorové kresby, v následujících hodinách v IVT se studenti zabývali úpravou zvuků a nahrávkami. Některé nahrávky jsou velice originální a stojí za to si je poslechnout.

Třídě 3.A děkuji.

Andrea Buchtová

skupina ZAPRACUJEMNATOM
Kačka
Bětka

Kvarta A - koláže

Tvorba

Kvarta A v hodinách IVT vytvářela v rámci rastrové grafiky z několika fotografií koláž. Podívejte se, některé výsledky stojí za to.

Medaile z MS v Kung-fu, Čína

Tělesná výchova
Sportovní výkony studentů

Dá se vrcholový svět bojových umění a sportů spojit se studiem na BIGY? Odpověď je jednoduchá. Alžběta Rouzková (na fotografii první zleva), studentka 4.C, je úspěšná reprezentantka ČR v čínském bojovém sportu zvaném Kung-fu. Na mistrovství světa v Číně vybojovala 3. místo.

Alžběta napsala:

Maratonský běh

Tělesná výchova
Zeměpis
Úvahy, bilance, vzpomínky
Sportovní výkony studentů

Můj první maraton, viz příloha.

application/pdf ikonaMůj první maraton. (pdf, 214.3 kB)

Vektorová grafika – 3.A

Tvorba

Ve tříde 3. A studenti v předmětu informatika kreslili vektorové obrázky. Tak šikovnou a výtvarně nadanou třídu už jsme dlouho neměli! Podívejte se alespoň na několik ukázek.

Záložka do knihy spojuje školy

Knihovna a infocentrum
Český jazyk a literatura
Tvorba

Studenti naší školy se již potřetí zúčastnili česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy (letos s podtitulem Tajuplný svět knižních příběhů). Akce proběhla v rámci Mezinárodního dne školních knihoven.

Film Neviditelné (My Street Films)

Základy společenských věd
Tvorba

Film o známých i neznámých legendách na Biskupském gymnáziu v Brně natočili studenti během třídenního workshopu My Street Films pod vedením dokumentaristek Terezy Reichové a Apoleny Rychlíkové. Zachycuje názory a vjemy studentů a profesorů na neviditelné. Víte, o koho jde? Víte, na kterou skříňku zaťukat?

MEETING BRNO – žurnalistický workshop pro studenty/studentky – PROGRAM

Akce se konala: 19. května 2017, 12.30 h – 21. května 2017, 19.00 h
Německý jazyk
Akce (exkurze, projekty...)
19. května 2017
Čas začátku:
12.30
21. května 2017
Čas konce:
19.00

V příloze je aktuální program workshopu. Prosím všechny zapsané, aby se dostavili cca 10 minut před začátkem do Cityhotelu na ulici Vídeňská, jak je v programu uvedeno.

application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document ikonaPROGRAM (docx, 14.1 kB)

Vystoupení na Dni národnostních menšin

Akce se konala: 21. května 2017
Německý jazyk