Tvorba studentů

Akce se konala: 7. prosince 2018
Chemie
7. prosince 2018

V letošním adventním čase jsme se rozhodli s primou B zapojit do projektu Krabice od bot aneb děti darují dětem na Vánoce 2018. Tento projekt probíhá napříč celou republikou s cílem obdarovat a zpříjemnit čas Vánoc dětem z dětských případně z azylových domovů.

PROJEKTOVÝ TÝDEN – NĚMČINA – VÝSLEDKY

Akce se konala: 8. října 201811. října 2018
8. října 2018
11. října 2018

Výsledkem projektového týdne organizovaného předmětovou komisí německého jazyka není jediná prezentace. Tématem soužití Čechů, Němců a Židů v předválečném Brně se zabývala celá skupina 15ti studentů a studentek. Ať už dvojice nebo jednotlivci se pak mohli ponořit do tématu obecně, nebo se soustředit na určitý aspekt doby, či zvolit formu prezentace, která jim vyhovovala nejvíce.

application/vnd.openxmlformats-officedocument.presentationml.presentation ikonaŽidovské Brno dnes (pptx, 3299.9 kB)
application/vnd.openxmlformats-officedocument.presentationml.presentation ikonaBrno před Válkou a dnes (pptx, 6307.4 kB)

Vítězný pobyt ve Stuttgartu

Akce se konala: 14. června 201817. června 2018
Zahraniční spolupráce
14. června 2018
17. června 2018

Dne 14. 6. 2018 se naše tříčlenná skupina složená z Daniely Bártkové, Sáry Koumalové a Václava Škardy, vydala do německého města Stuttgart, kde na nás čekalo nejen skvělé ubytování a strava, ale také i skvělý program.

BIGY prezentuje výsledky odborného projektu na konferenci Plasty a Formy 2018

Akce se konala: 16. května 201817. května 2018
Chemie
16. května 2018
17. května 2018

Tým mladých výzkumníků složený ze studentů 3.C (K. Bradáčová, P. Nováčková, J. Blake a D. Němec) za podpory vyučujících (J. Taraba, M. Henc) se v rámci tohoto pololetí věnoval zajímavé spolupráci s brněnskou firmou JAN SVOBODA s.r.o.

Gefällt mir!!!

Akce se konala: 20. května 2018
20. května 2018

Horst byl v IKEA, kvinta A, alespoň její část na pódiu. Das gefällt mir! Vám také? Jestli ano, dejte pod článek svůj lajk. Komu se to podaří, už nemusí do školy, protože hacknul stránky a pravděpodobně se bude živit něčím úplně jiným.

Nahrávky ve 3.A

Audiogalerie
Tvorba

Letošní 3.A je velice kreativní třída. Již byly zveřejněny některé vektorové kresby, v následujících hodinách v IVT se studenti zabývali úpravou zvuků a nahrávkami. Některé nahrávky jsou velice originální a stojí za to si je poslechnout.

Třídě 3.A děkuji.

Andrea Buchtová

skupina ZAPRACUJEMNATOM
Kačka
Bětka

Kvarta A - koláže

Tvorba

Kvarta A v hodinách IVT vytvářela v rámci rastrové grafiky z několika fotografií koláž. Podívejte se, některé výsledky stojí za to.

Medaile z MS v Kung-fu, Čína

Tělesná výchova
Sportovní výkony studentů

Dá se vrcholový svět bojových umění a sportů spojit se studiem na BIGY? Odpověď je jednoduchá. Alžběta Rouzková (na fotografii první zleva), studentka 4.C, je úspěšná reprezentantka ČR v čínském bojovém sportu zvaném Kung-fu. Na mistrovství světa v Číně vybojovala 3. místo.

Alžběta napsala: