Seminář křesťanské apologetiky na Bigy ve školním roce 2020/21

Vydáno: 21. září 2020, 13.15

Autorka: Kateřina Krumpholcová

Titulní obrázek článku

I letos bude na BiGy probíhat seminář křesťanské apologetiky otevřený pro studenty, absolventy i jakékoli jiné zájemce. Účast je možné zahájit i později během roku. V rámci semináře se účastníci podrobně a do hloubky seznámí s nejrůznějšími námitkami proti křesťanství, zejména proti kontroverzním oblastem jeho nauky, a se způsoby řešení těchto námitek. Podrobnosti viz leták.

V nynějším školním roce bude na BiGy probíhat seminář křesťanské apologetiky otevřený pro studenty, absolventy i jakékoli jiné zájemce. Prezenční průběh semináře bude vázán na zachování prezenční výuky v rámci celé školy, při jejím zrušení může seminář dle zájmu účastníků probíhat i distančně (tehdy se hlaste na adrese filosofiebigy@seznam.cz), je rovněž možné zahájit účast i později během roku. V rámci semináře se účastníci podrobně a do hloubky seznámí s nejrůznějšími námitkami proti křesťanství, zejména proti kontroverzním oblastem jeho nauky, a se způsoby řešení těchto námitek. Podrobnosti jsou na přiloženém letáku.

Volitelné předměty a kroužky
Absolventi