Recitace opět ožila

Autorka: Nora Janečková

Titulní obrázek článku
9. února 2011, 23.00 – 10. února 2011, 22.59

Studentky Magdalena Vyskočilová (1.B) a Gabriela Franzová uspěly v recitační soutěži Brněnské kolo a postoupily do kola krajského. Magdalena se umístila na druhém místě, vystoupila s bajkou Chudý boháč od Ivana Andrejeva Krylova. Její umělecký přednes hodnotící komisi nadchl natolik, že dokonce byla favoritkou pro místo první. Nakonec však porotci zvolili místo druhé, aby Magdalenu donutili v dalším kole více bojovat. Gabriela získala místo třetí s básní od Jiřího Žáčka Trestaurant u Bumbrlíčka. Gabriela už několik let navštěvuje dramatický kroužek, její projev je spontánní a dynamický. Krajské kolo se uskuteční v soboru 5. 3. 2011.

Český jazyk a literatura
Žáci
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna BrnoLingua Centrum - partnerské logoCambridge P.A.R.K. - partnerské logo