Kontakt

Fotbalový turnaj o Pohár Sokolů aneb setkání generací 2016

Vydáno: 15. listopadu 2016, 21.28

 | 

Autor: Tomáš Vaněk

14. října 2016, 22.00 – 15. října 2016, 21.59
19 fotografií

V sobotu dne 15. října 2016 se konal na Bigy již 17. ročník fotbalového turnaje o Pohár Sokolů aneb setkání generací. I když se tradiční turnaj konal trochu v netradičním pozdějším datu, fotbalová rosnička nezklamala a přichystala sice chladné, ale hezké sluneční počasí. To, a chuť opět po roce poměřit své síly, přilákalo 22 týmů, které byly většinou z Bigy, ale i z různých koutů Brna a okolí. Po hřišti se tedy pohybovalo více než 200 hráčů, hráček, fandů a fanynek všech věkových kategorií. Bylo možno shlédnout oku lahodící momenty v podobě originálních fotbalových fines, dokonale načasovaných přihrávek, nechytatelných střel, brankářských perliček, ale i pěkné fair-play momenty.

strana 1 / 2

Podrobné výsledky, foto a sponzoři, kteří podpořili náš turnaj, se dovíte v příloze. Kdybyste chtěli vidět více fotek, najdete je na www.tksokoli.cz.

Všem, kdo s turnajem jakkoliv pomáhali, moc děkujeme a těšíme se na 18. ročník, jak jinak než s naším fotbalovým heslem:

"Rozdávej radost a góly".                        Grizzly – Tomáš + Sivák – Pavel Vaňkovi

 

Zařazeno v kategoriích:
Tělesná výchova
Úvahy, bilance, vzpomínky
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno