Vítejte na stránkách Biskupského gymnázia Brno

Členové Školské rady Biskupského gymnázia Brno

Hlavní kategorie: 
Školská rada

Období 2014 – 2017

Zástupci zřizovatele
ThLic. R.D. David Ambrož
Ing. Petr Zelenka
Ing. Josef Babák – předseda

Zástupci nezletilých studentů (rodičů)
Ing. Jiří Brothánek
Ing. Tomáš Vichr – místopředseda

Zástupce zletilých studentů
Ondřej Kadaňka

Zástupci zaměstnanců školy
Ing. Věra Helceletová
Mgr. Michal Kubíček
Mgr. Michal Javora

Období 2011 – 2014

Zástupci zřizovatele
P. Mgr. Blažej Hejtmánek
Ing. Petr Zelenka
Ing. Josef Babák – předseda

Zástupci nezletilých studentů (rodičů)
Ing. Jiří Brothánek
Ing. Tomáš Vichr – místopředseda

Zástupce zletilých studentů
Zdeněk Odehnal

Zástupci zaměstnanců školy
Ing. Věra Helceletová
Mgr. Michal Kubíček
Mgr. Michal Javora

Rok 2009

Zástupci zřizovatele
P. Mgr. Ing. Pavel Konzbul, Dr.
Ing. Petr Zelenka
Ing. Josef Babák – předseda

Zástupci zaměstnanců školy
Mgr. Milan Haminger
PhDr. Irena Nekvindová
RNDr. Jana Stará

Zástupci nezletilých studentů (rodičů)
Petr Kříž –  místopředseda
Mgr. Marie Plevová

Zástupce zletilých studentů
Martin Večeřa

Období 1. 5. 2005 – 30. 4. 2008

Zástupci zřizovatele
P. Mgr. Ing. Pavel Konzbul, Dr. – od 1. 10. 2005
Ing. Petr Zelenka
Ing. Luděk Záleský

Zástupci zaměstnanců školy
Mgr. Milan Haminger
PhDr. Irena Nekvindová – místopředsedkyně
RNDr. Jana Stará – od 19. 10. 2007

Zástupci nezletilých studentů (rodičů)
MUDr. Pavel Klaška
Ing. Pavel Rotschein – předseda
Zápis s voleb 2005

Zástupce zletilých studentů
Josef Valenta, 4. A – od 2.11.2007

Dřívější zástupci zřizovatele
P. ThLic. Tomáš Pavlů, SJ – do 30. 6. 2005

Dřívější zástupci zaměstnanců školy
Mgr. Kateřina Srnská – do 30. 6. 2007

Dřívější zástupci zletilých studentů
Dominika Bočková, 4.A – od 27. 9. 2006 do 30. 6. 2007
Lucie Lamparterová, Oktáva A – od 7. 10. 2005 do 27. 9. 2006
Martin Lošták, Oktáva B – do 30 .6. 2005

Období 14. 5. 2003 – 30. 4. 2005

Zástupci zřizovatele
P. Mgr. Jan Blecha, SJ
JUDr. Metoděj Dudák
MVDr. Hana Štegnerová

Zástupci zaměstnanců školy
PhDr. Vladimír Krátký – místopředseda
PaeDr. Jolana Němcová
Mgr. Vlastimil Proks

Zástupci nezletilých studentů (rodičů)
RNDr. Lubomír Pospíšil
Ing. Pavel Rotschein – předseda

Zástupce zletilých studentů
Martin Lošták, Septima B – od 20. 9. 2003

Dřívější zástupci zletilých studentů
Martin Mecerod, 4. A – do 30. 5. 2003

Období 15. 4. 2001 – 31. 3. 2003

Zástupci zřizovatele
P. Mgr. Jan Blecha, SJ
JUDr. Metoděj Dudák
Ing. Marie Pelikánová

Zástupci zaměstnanců školy
PhDr. Vladimír Krátký – místopředseda
PaeDr. Jolana Němcová
Mgr. Vlastimil Proks

Zástupci nezletilých studentů (rodičů)
JUDr. Jitka Smejkalová
Ing. Miloslav Trmač – předseda
Zápis s voleb 2003

Zástupce zletilých studentů
Martin Mecerod, 4. A – od 11. 9. 2002

Dřívější zástupci zletilých studentů
Tomáš Valoušek – od 1. 9. 2001
Kateřina Čierniková – do 30. 6. 2001


Období 4. 11. 1998 – 15. 4. 2001

Zástupci zřizovatele
P. ThLic Josef Chyba – do roku 2000 předseda
P. Mons. Jiří Mikulášek – od roku 2000 předseda
Mgr. Ludmila Palečková

Zástupci zaměstnanců školy
Mgr. Kristina Kalová
PhDr. Milena Patočková

Zástupce nezletilých studentů (rodičů)
Ing. Jana Švancarová – místopředseda

Zástupce zletilých studentů
Soňa Prchalová – do 30. 6. 2000
Kateřina Čierniková – od 1. 9. 2000

Zařazeno do kategorií: