Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Ilona Doleželová
učitelka
CMASHVMATSemnHVSEM
 Út
 253

Nejnovější články

Filmový cyklus (nejen) pro středoškoláky 2021/2022

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

Přijměte pozvání na další ročník Filmového cyklu (nejen) pro středoškoláky, který proběhne opět v kině Lucerna na Minské 19, Brno-Žabovřesky. Cyklus se zde uskuteční ve třech představeních (úterý, středa nebo čtvrtek), takže si můžete vybrat, který den se vám hodí více. Vámi vybraný den  je pak třeba dodržovat. Začátky promítání jsou vždy v 18 hodin a permanentka celého cyklu stojí 580Kč. 

Přehled snímků spolu s termíny najdete na   http://www.kinolucerna.info/klient-1427/kino-319/stranka-17034

Permanentku na filmový cyklus je možné zakoupit v kabinetu HUV u I. Doleželové do 24. září.

 

Aktuální seznam maturitních témat HV škol. roku 2021/2022

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

 V přílohách naleznete aktuální znění maturitních témat HV pro školní rok 2021 - 2022 a též kritéria hodnocení maturitní zkoušky z HV.

Projektový týden hudební výchovy

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

Projektový týden hudební výchovy ve 2. ročnících a třídách sext je pro 15 studentů navštěvujících předmět hudební výchova 

Anotace: náplní projektových dnů předmětové komise hudební výchovy je navštívení důležitých hudebních, kulturních a vzdělávacích institucí v Brně.

Filmový cyklus (nejen) pro středoškoláky 2020/2021, JAZZ BRNO 2020

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

Přijměte pozvání na další ročník Filmového cyklu (nejen) pro středoškoláky a na cyklus jazzových koncertů JAZZ BRNO 2020.  Permanentky k oběma akcím je možné zakoupit v kabinetu HUV u I. Doleželové do 18. září.

Filmový cyklus (nejen) pro středoškoláky proběhne opět v kině Lucerna na Minské 19, Brno-Žabovřesky. Cyklus se zde uskuteční ve třech představeních (úterý, středa nebo čtvrtek), takže si můžete vybrat, který den se vám hodí více. Vámi vybraný den  je pak třeba dodržovat. Začátky promítání jsou vždy v 18 hodin a permanentka celého cyklu stojí 580Kč. 

ODRY 2020 - zrušena Celostátní přehlídka 17. - 20. 3. 2020

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

S ohledem na epidemiologickou situaci a na základě doporučení Odboru školství, mládeže a sportu KÚ MSLK a také po konzultaci         s Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje se ruší 27. ročník Celostátní přehlídky církevních škol v zájmové umělecké činnosti, který se měl konat v příštím týdnu 17. 3. - 20. 3. 2020.