Kontakt
Profilová fotografie
Mgr. Ilona Doleželová
učitelka
CMASHVHVSEMMAT
 Čt 11.5012.35
 253
Nejnovější články
Projektový týden hudební výchovy

Vydáno: 21. září 2020, 18.28

 | 

Autorka: Ilona Doleželová

Projektový týden hudební výchovy ve 2. ročnících a třídách sext je pro 15 studentů navštěvujících předmět hudební výchova 

Anotace: náplní projektových dnů předmětové komise hudební výchovy je navštívení důležitých hudebních, kulturních a vzdělávacích institucí v Brně.

Zařazeno v kategoriích:
Hudební výchova
Celý článek...

Přijměte pozvání na další ročník Filmového cyklu (nejen) pro středoškoláky a na cyklus jazzových koncertů JAZZ BRNO 2020.  Permanentky k oběma akcím je možné zakoupit v kabinetu HUV u I. Doleželové do 18. září.

Filmový cyklus (nejen) pro středoškoláky proběhne opět v kině Lucerna na Minské 19, Brno-Žabovřesky. Cyklus se zde uskuteční ve třech představeních (úterý, středa nebo čtvrtek), takže si můžete vybrat, který den se vám hodí více. Vámi vybraný den  je pak třeba dodržovat. Začátky promítání jsou vždy v 18 hodin a permanentka celého cyklu stojí 580Kč. 

Zařazeno v kategoriích:
Hudební výchova
Celý článek...

S ohledem na epidemiologickou situaci a na základě doporučení Odboru školství, mládeže a sportu KÚ MSLK a také po konzultaci         s Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje se ruší 27. ročník Celostátní přehlídky církevních škol v zájmové umělecké činnosti, který se měl konat v příštím týdnu 17. 3. - 20. 3. 2020.

Zařazeno v kategoriích:
Hudební výchova
Celý článek...

Seminář z hudební výchovy (zkratka předmětu SHV)

Určeno pro ročníky: septimy a 3. ročníky, s výukou dále pokračují oktávy a 4. ročníky (škol. rok 2020/2021), předmět SHV je určen studentům, kteří absolvovali v 1. a 2. ročníku či v kvintě a sextě předmět hudební výchova

Zařazeno v kategoriích:
Volitelné předměty a kroužky
Hudební výchova
Celý článek...
Ceny Thálie 2019

Vydáno: 9. října 2019, 20.00

 | 

Autorka: Ilona Doleželová

3 fotografie

ÚŽASNÉ OCENĚNÍ našeho bývalého absolventa ONDŘEJE KOPLÍKA (*1979), operního pěvce, který je od září 2017 v angažmá opery Národního divadla Brno na postu sólisty. Mezi muži v operní prestižní kategorii byl na slavnostním večeru udělování Cen Thálie 2019 oceněn Ondřej Koplík za roli Dona Ramira v Popelce Gioacchina Rossiniho v inscenaci Divadla F. X. Šaldy Liberec.

Zařazeno v kategoriích:
Úspěchy
Žáci
Hudební výchova
Celý článek...
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna BrnoLingua Centrum - partnerské logoCambridge P.A.R.K. - partnerské logo