Ultimejt gauč survajvl a další kurzy s Talnetem

Vydáno: 7. ledna 2021 21.56

 | 

Autorka: Kateřina Krumpholcová

Titulní obrázek článku

Program Talnet Národního pedagogického institutu otevřel přihlášky do jarních běhů T-kurzů.  Kromě tradičních kurzů z oblasti přírodních věd, humanitních oborů či programování jsou letos v nabídce i kurzy reagující na aktuální situaci. Jedna z novinek letošního ročníku Ultimejt gauč survajvl neboli kurz přežití nucené domácí izolace vám může pomoci se vyrovnat s karanténou a sociální izolací.  

Jako reakce na ne vždy přesné a někdy velmi zmatečné zprávy o příčinách a perspektivách vývoje pandemie byly připraveny dva T-kurzy: Koronavirus – co víme o nové nákaze, který uváděl na pravou míru nejrůznější spekulace a neověřené zprávy; a druhý z nich: Matematické modelování na příkladu COVID 19 pracoval s datovými modely šíření nákazy za různých podmínek. Dalo by se říci, že s podobnými, i když složitějšími modely pracuje ministerstvo zdravotnictví.
 

Díky účasti v T-kurzech se mohou účastníci setkávat i v méně formálních prostředích například v Café Talnet a v případě zmírnění epidemiologických opatření i na prezenčních akcích. Komunita instruktorů a účastníků Talnetu je jedna z hodnot, kterou všichni zmínění nejvíce oceňují.

Přihláška do všech online kurzů – ne jen těch jmenovaných – je od začátku ledna otevřená novým zájemcům. Anotace najdete na stránkách Talnetu v sekci T-kurzy. Přihlášku najdete na domovské stránce Talnetu nebo na přímém linku. 

T-kurzy jsou pro studující zdarma.

Budeme rádi, když se o své zkušenosti z T-kurzů podělíte se svými spolužáky a vyučujícími!

Zařazeno v kategoriích:
Biologie
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno