Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Kateřina Krumpholcová
učitelka
Třídní učitelka 3.B. Předsedkyně předmětové komise Biologie
BIOSebnVkbnVKBPCVTEVMobnSEB
 Čt
 274

Nejnovější články

Klinický výzkum v kostce s Akademií ICRC při FNUSA - nabídka semináře pro středoškoláky a VŠ studenty

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Kateřina Krumpholcová

Titulní obrázek článku

25. - 27. 2. 2022 ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny, stačí jen vyplnit krátký formulář na webu Akademie ICRC a poslat svůj životopis a motivační dopis do 15. 1. 2022. Účast na semináři je zdarma.

ERASMUS+ Youth Exchange pro studenty už od 13 let!

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Kateřina Krumpholcová

Titulní obrázek článku

V celé ČR právě běží kampaň propagující nový program pod záštitou Domu zahraničních služeb. Pojďte se o něm dovědět více a zjistit, jestli vám má co nabídnout! Jako že má! Jsou to krátkodobé zahraniční projekty pro mladé lidi ve věku 13 – 30 let, plně hrazené Evropskou unií, trvají 5 – 21 dní a můžeš se na ně přihlásit, kolikrát chceš.  A to nezávisle na své škole a jejích programech Erasmus+. 

IBIS - Interaktivní biologický seminář

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Kateřina Krumpholcová

Titulní obrázek článku

Právě začal šestý ročník korespondenčního semináře, určeného aktivním studentům, kteří se zajímají o přírodní vědy či přemýšlí o studiu medicíny. Seminář je připravovaný  studenty a vyučujícími z Masarykovy univerzity v Brně. 

Jezírko ve školní zahradě - BIGY PRO KLIMA

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Kateřina Krumpholcová

17 fotografií

Během projektového týdne vzniklo v zahradě školy jezírko na zadržování dešťové vody jako další fáze budování "školní zahrady blízké přírodě". Velký dík patří skupině projektového týdne BIGY PRO KLIMA, studentům a studentkám sext a druhých ročníků. Odvedli velký kus práce. V parných dnech bude jezírko jistě poutat pozornost života v naší zahradě. První vážka přilétla hned v pátek po pokřtění jezírka, které nese název Holuša - po Čestmíru Holušovi, jezírkovém mágovi, který studenty celý týden doprovázel.