Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Ing. Soňa Šmerdová
sekretářka, správní zaměstnankyně
 dle domluvy
 370

Nejnovější články

Úřední hodiny na sekretariátu

Vydáno:

 | 

Autorka: Ing. Soňa Šmerdová

Úřední dny o prázdninách:

26. 8. 2023       9 - 11 hod.

28. 8. 2023       9 - 11 hod.

29. 8. 2023       9 - 11 hod.

30. 8. 2023       9 - 11 hod.

V případě potřeby použijte e-mail: bigy@bigy.cz

Informace pro přijaté studenty - stravování

Vydáno:

 | 

Autorka: Ing. Soňa Šmerdová

Studenti přicházející z CMCZŠ si ponechají svůj dosavadní čip. Ostatní si mohou koupit nový čip pro stravování a vstup do školy v kanceláři kuchyně. Je potřeba mít s sebou vyplněnou přihlášku ke stravování : https://www.bigy.cz/skolni-jidelna. Čipy se budou prodávat od 24. 6. 2021 do 16. 7. 2021 a od 23. 8. 2021 vždy od 8:00 do 12:00 hod.

Den církevních škol

Vydáno:

 | 

Autorka: Ing. Soňa Šmerdová

Církevní školy a školská zařízení brněnské diecéze slaví již počtvrté svůj Den církevních škol. První dva ročníky proběhly formou přehlídky tanečních, dramatických a hudebních programů i ukázek z činnosti těchto škol v centru Brna na Moravském náměstí.

V loňském roce dostala tato společná akce nový háv. Žáci a pedagogové se rozhodli na svůj svátek vykonat něco navíc pro své město a pro jeho znevýhodněné obyvatele. Podobně i letos, v pondělí 16. září 2019, přímo na svátek své patronky sv. Ludmily, po zahajovací bohoslužbě v brněnské katedrále mladí lidé ze Střední církevní zdravotnické školy na Grohově ulici v Brně zamíří pomáhat klientům v domovech pro seniory a v Lize vozíčkářů, s krátkým programem zavítají i k dětem v mateřských školách. Pomohou také s údržbou veřejné zeleně v brněnských parcích a ZOO. Hudebníci BiGy scholy Biskupského gymnázia Brno vystoupí s připraveným pásmem v Domově pro seniory Okružní v Brně-Lesné. K akci „Brňáků“ se připojí opět Křesťanská mateřská škola Karolínka ve Slavkově u Brna, její děti potěší zvláště seniory v zařízeních pro dříve narozené občany v tomto městě.

Přílohy

 Den církevních škol [6 MB]
Celý článek...

Úřední hodiny na sekretariátě

Vydáno:

 | 

Autorka: Ing. Soňa Šmerdová

pondělí 2. 9. 2019     10:00 – 12:00

Následující dny v září budou úřední hodiny každý den od 8:00 do 12:00. Oranžové průkazky dopravního podnniku je možné zakoupit na sekretariátě. Formuláře musí být předvyplněné – jméno a příjmení studenta, byliště, datum narození, ... Prázdné formuláře nepotvrzujeme.

Virtuální prohlídka