Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Lucie Zavřelová
učitelka
Třídní učitelka PA. 
NEJKNJKnjnDEJHUCHIS
 Út
 163

Nejnovější články

PA na bruslích

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Lucie Zavřelová

5 fotografií

Ve víru mutací onoho viru je potřeba zažít také legraci, radost, zábavu a pohyb. Takže vzhůru trénovat svaly, do plic nasát čerstvý vzduch a na rty nasadit úsměv. Prima A doporučuje!

PRIMA A v Pekárně

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Lucie Zavřelová

5 fotografií

V sobotu 23.10.2021 se zájemci z primy A vypravili do tajemné jeskyně Pekárna, aby zjistili, jak žili naši předci - lovci sobů a koní v době kamenné. Po výzkumu jsme se prošli Mariánským údolím, hráli hry, mlsali v občerstvení a užívali si hezký podzimní den.

PRIMA A zdraví z adaptačního pobytu!

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Lucie Zavřelová

10 fotografií

Dobrý den všem, trávíme společný čas na faře v Osové Bitýšce - máme tu úžasnou zahradu, hřiště, trampolíny, útulnou kapli, ovečky, výborné jídlo a krásné počasí. Začíná pro nás nová kapitola života, vstoupili jsme na gymnázium a máme hlavu plnou otázek - jací budou noví spolužáci? jaká bude nová třída? jaká bude nová třídní učitelka?... Seznamujeme se, stáváme se kamarády, těšíme se na vše nové a rozptylujeme obavy z neznámého. 8 let je dlouhá doba a dlouhá cesta, ale na začátek budeme rádi vzpomínat, ten se nám povedl. PA

Německý jazyk – akce (exkurze, projekty...)

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Lucie Zavřelová

Jednodenní exkurze 

Každoročně organizujeme jednodenní exkurzi do německy hovořící oblasti, která je určena zpravidla pro studenty/studentky vyššího gymnázia. V minulách letech jsme navštívili například Vídeň, Berlín, Salzburg, Linz a Mauthausen.

Německý jazyk – jazykové zkoušky

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Lucie Zavřelová

Österreichisches Sprachdiplom (ÖSD) – Rakouský jazykový diplom

Termín zkoušek pro školní rok 2015/2016 je podzim 2015. Dovolujeme si upozornit na aktualizaci cen certifikátu, kterou nám zaslala centrála ve Vídni.

Zertifikat Deutsch B1 – 84 EUR

Německý jazyk – základní informace

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Lucie Zavřelová

3 fotografie

Němčina je jedním z cizích jazyků, které se vyučují na BiGy jako povinné. Studenti a studentky se pro ni mohou rozhodnout jak na čtyřletém gymnáziu (vyučuje se od 1. do 4. ročníku), tak na osmiletém. Zde si ji volí jako druhý cizí jazyk od tercie, který mají 3 hodiny týdně.