Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
PaedDr. Simoneta Dembická
učitelka
Předsedkyně předmětové komise Španělský jazyk
ANJKSJKAJSPJ
 Út
 161

Nejnovější články

Přihláška do výběrového řízení na druhé mezinárodní setkání projektu Legends.com ve Finsku

Vydáno:

 | 

Autorka: PaedDr. Simoneta Dembická

Titulní obrázek článku
 – 

Zájemci o účast na druhém mezinárodním setkání projektu Erasmus+ Legends.com ve Finsku se mohou přihlásit do výběrového řízení vyplněním online přihlašovacího formuláře do 10.11. 2022. Setkání se bude konat v termínu 26. 2. - 4. 3. 2023 na partnerské škole ve finském Espoo. 

První mezinárodní setkání projektu Legends.com

Vydáno:

 | 

Autorka: PaedDr. Simoneta Dembická

4 fotografie

V týdnu 31.10. - 4.11. se uskutečnilo první mezinárodní setkání projektu Legends.com v partnerské škole v městě Larissa v Řecku. Studenti se seznámili s řeckou mytologií a místními legendami, navštívili místa, kde se některé legendy odehrávají a ve smíšených mezinárodních skupinách vytvořili digitální storytellingové produkty založené na řeckých legendách.

Přihláška do Výběrového řízení na mezinárodní setkání v Řecku

Vydáno:

 | 

Autorka: PaedDr. Simoneta Dembická

2 fotografie

Zájemci o účast na na prvním mezinárodním setkání projektu Erasmus+ Legends.com v Řecku se mohou přihlásit do výběrového řízení vyplněním online přihlašovacího formuláře do 7. 6. 2022. Setkání se bude konat v termínu 30. 10. - 4. 11. 2022 v řecké Larisse. 

Projekt Legends.com

Vydáno:

 | 

Autorka: PaedDr. Simoneta Dembická

Titulní obrázek článku

Číslo projektu: 2021-2-CZ01-KA210-SCH-000048939  Bigy má schválený grant na nový projekt v programu Erasmus+ školní vzdělávání Klíčová akce 2 – Partnerství malého rozsahu "Legends.com - With Legends we Communicate, we Connect, we Collaborate, we Create for a better future"

#Erasmus Days 2021 na Bigy

Vydáno:

 | 

Autorka: PaedDr. Simoneta Dembická

Titulní obrázek článku
 – 

Letos se Bigy opět připojí k oslavám Erasmus Days.  Na pátek 15. 10. jsme připravili prezentace projektů KA2 pro studenty, pro učitele a zájemce z řad veřejnosti prezentaci nového programového období 2021-27, akreditace školy a projektů, které nás v příštích letech čekají. Následovat bude sdílení zkušeností ze strany učitelů, kteří letos vyjeli na metodické a jazykové kurzy.

Zařazeno v kategoriích:

Nové metody výuky jazyků a CLIL na Bigy
Projekty
Celý článek...

Virtuální prohlídka