Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Juana Monreal Férriz, PhD.
učitelka
KSJSSJKsjnSPJSsjn
 dle domluvy

Nejnovější články

Projekt Reklamy SpB :)

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Juana Monreal Férriz, PhD.

Titulní obrázek článku
3 videa

Vážené studentky a studenti, milí profesoři,

ráda bych s Vámi sdílela projekt zpracovaný našimi studenty španělštiny SpB, který se vztahuje k reklamě. Jak můžete vidět, studenti prokazují nejenom svoje lingvistické znalosti, ale také svoje kreativní a herecké schopnosti a schopnosti spojené s prací s multimédii. Všechno na jedničku:-)!
 

Doufám, že se Vám video bude líbit!

Ještě jsou volná místa v zájezdu do Španělska – nenechte si ujít tuto skvělou příležitost!

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Juana Monreal Férriz, PhD.

 – 
2 fotografie

Opět připravujeme čtrnáctidenní studijně-poznávací zájezd do Španělska, který se bude konat na začátku školního roku 2012/2013, pravděpodobně v termínu 22. září- 6. října 2012.

Plánovaná trasa (mohou nastat změny): Barcelona (Sagrada Familia, Gaudího stavby, Las Ramblas, tržnice), Madrid (obrazárna Prado, prohlídka města, královský palác), Toledo (město tří kultur, katedrála, mešity, synagogy, El Greco), Córdoba (největší mešita, islámská architektura), Sevilla (maurský Alcázar, moderní Plaza de España), Granada (palác La Alhambra - perla islámské architektury, katedrála, arabská čtvrť), přírodní rezervace Cabo de Gata (moře, útesy), Valencia (moderní čtvrť i historické jádro), templářský hrad v přímořské Peñíscole, Figueres (muzeum Salvadora Dalího).