Kontakt
Profilová fotografie
RNDr. Alena Pavlačková
statutární zástupkyně ředitele, koordinátorka IT, učitelka
INFMATSEMSEI
 Po 13.3514.20
 368
Nejnovější články

Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci se přípravný kurz ze základů křesťanské kultury  nemůže konat v budově školy tak, jak bylo původně plánováno. Proto školní kaplan p. Jiří Janalík vytvořil výukové video, které je ekvivalentní náhradou kurzu. Odkaz na video odeslal  mailem v sobotu 2. května zákonným zástupcům uchazečů o studium. Pokud jste odkaz na video neobdrželi, kontaktujte školního kaplana na adrese jiri.janalik@bigy.cz. 

Celý článek...
Přijímací zkoušky a maturity

Vydáno: 30. března 2020, 18.35

 | 

Autorka: Alena Pavlačková

Aktuální informace o přijímacích zkouškách naleznete v záložce ZÁJEMCI O STUDIUM / PŘIJÍMACÍ  ŘÍZENÍ / ORGANIZACE
Aktuální informace o maturitách naleznete v záložce ŽÁCI A RODIČE / O ŠKOLE/ MATURITY

Celý článek...
1. kolo volby V a n předmětů

Vydáno: 24. února 2020, 9.33

 | 

Autorka: Alena Pavlačková

Milé studentky a studenti,  1. kolo volby povinně volitelných a nepovinných předmětů  pro školní rok 2020/21 bude probíhat od pondělí 24. února do pátku 6. března 2020.
Přesné pokyny k možnostem výběru poskytnou třídní profesoři.

Celý článek...


Fakulta informatiky Masarykovy univerzity zve všechny zájemce o studium informatiky na Den otevřených dveří, který se koná 3. února 2020. Leták najdete v příloze.

Zároveň fakulta opět chystá dvoudenní neformální akci pro středoškoláky s názvem Poznej FI. Stále je několik míst volných.
Přihlašování na akci: https://poznej.fi.muni.cz/.

Celý článek...
Martina Tinková pedagogem roku - blahopřejeme!

Vydáno: 10. prosince 2019, 22.00

 | 

Autorka: Alena Pavlačková

4 fotografie

7. listopadu 2019 byla děkanem Pedagogické fakulty MU udělena naší kolegyni Mgr. Martině Tinkové cena Pedagog roku 2019 - Cena pro vynikající absolventku Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity.

Předání ceny se uskutečnilo při příležitosti slavnostní imatrikulace studentů prvních ročníků  v aule na Právnické fakultě MU (Veveří 70). 

Celý článek...
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno