Kontakt
Profilová fotografie
RNDr. Alena Pavlačková
statutární zástupkyně ředitele, koordinátorka IT, učitelka
INFMATSEMSEI
 Po 13.3514.20
 368
Nejnovější články
BIGYRUN 2019

Vydáno: 29. května 2019, 20.00

 | 

Autorka: Alena Pavlačková


Přijděte zažít skvělý "genius loci" sprinterského závodu na bývalé sjezdovce ve Wilsonově lese v Brně. Účastněte se jako divák, závodník nebo sponzor. Akce se koná v sobotu
15. 6. 2019 od 10 hodin.

Video a fotografie z loňského ročníku naleznete na nových stránkách www.bigyrun.cz

Těšíme se na Vás.

Team BIGYRUN

Celý článek...

Důležitou podmínkou pro předání zápisového lístku nebo podání odvolání je převzetí rozhodnutí.

Pokud jste byli na naši školu přijati a máte zájem nastoupit, je potřeba dodat zápisový lístek na sekretariát školy, a to ve lhůtě deseti pracovních dnů od zveřejnění výsledků přijímacího řízení. Nemáte-li zájem nastoupit, sdělte nám tuto skutečnost co nejdříve na mailovou adresu sona.smerdova@bigy.cz. Nepřijatí uchazeči netrpělivě čekají na uvolněná másta.

Celý článek...
DiHuTaj 2019

Vydáno: 4. dubna 2019, 20.00

 | 

Autorka: Alena Pavlačková

Titulní obrázek článku

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická na Lerchově ulici v Brně srdečně zvou všechny naše studenty i zaměstnance na 11. ročník multižánrové přehlídky studentů CMGP a jejich hostů. Studenti, v tuto chvíli i začínající hudebníci, tanečníci, divadelníci, výtvarníci mohou vyzkoušet vystoupení a prezentaci své tvorby před publikem.  

Celý článek...
Pozvánka na třídní schůzky

Vydáno: 1. dubna 2019, 20.00

 | 

Autorka: Alena Pavlačková

Srdečně zveme rodiče našich studentů na třídní schůzky, které se budou konat v úterý 9. dubna v 17.00 hodin v kmenových učebnách jednotlivých tříd. Po schůzkách budou následovat hovorové hodiny, na které je nutné se předem objednat mailem u konkrétních učitelů.

Celý článek...
Titulní obrázek článku

Den otevřených dveří proběhne již tento pátek v prostorách fakulty na Botanické 68a.

Co je v plánu? Seznámení s robotem Karlem Pepperem, který se na FI MU učí česky, IQ testy s možností přijetí bez přijímaček, přednáška o nových studijních programech a přijímačkách, exkurze do laboratoří, kde si lze sáhnout na špičkovou techniku, příležitost popovídat si o všem možném s experty nebo stávajícími studenty informatiky. 

Celý článek...
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno