Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Nové příspěvky

Turnaj v nohejbalu 2010

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk

V sobotu 15. května 2010 se uskutečnil již 7. ročník Turnaje v nohejbale o trofej TK Sokoli, který pořádala Česká tábornická unie Tábornický klub Sokoli ve spolupráci s Biskupským gymnáziem Brno, na jehož hřištích se hrálo.

Akce se zúčastnilo celkem devět týmů. V týmech hráli hráči nejrůznějších věkových kategorií. Dva týmy byly oceněny jako rodinné týmy, poněvadž je tvořili rodinní příslušníci. Odehrálo se celkem 20 zápasů. Po napínavém klání se podařilo zvítězit týmu Brothers & Company. Díky sponzorům mohl dostat věčné odměny a občerstvení nejen vítěz, ale dokonce každý účastník, což všechny velmi potěšilo. Akce byla podporována statutárním městem Brnem.

Organizační řád a statut školy

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Karel Mikula

Tento dokument je zpracován v souladu s těmito právními normami:

Zákon č. 561/2004 Sb. (školský zákon)
Zákon č. 563/2004 Sb. (zákon o pedagogických pracovnících)

1. Základní ustanovení

  1. Biskupské gymnázium Brno se sídlem Brno, Barvičova 85 (dále jen škola) bylo zřízeno Biskupstvím brněnským jako školská právnická osoba zřizovací listinou ze dne 10.2. 2006. Datum zápisu do rejstříku školských právnických osob je 17.3. 2006.
  2. Škola má identifikační číslo 00532525.
  3. Škola je v působnosti Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Ve své činnosti se řídí předpisy MŠMT, obecně platnými předpisy a kodexem kanonického práva (CIC).

Virtuální prohlídka