Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Pavel Vaněk
učitel
Třídní učitel SXA. 
NVOVHUCTEVZSV
 Po
 233

Nejnovější články

Výběrový kurz do Alp

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk

 – 

Přihlašovací záloha 3000,-Kč se bude vybírat v kabinetu ZSV a NV o velké přestávce v 9:40 ve středu 2. listopadu a proběhne zde důležitá organizační schůzka. Tento kurz je určený pro studentky a studenty staršího gymnázia. Podmínkou je také absolvování LVK v Krkonoších. Pokud by byl kurz zrušen kvůli covidovým opatřením, bude vám záloha vrácena zpět.

Více informací viz příloha.

Těšíme se na vás.

Pavel a Tomáš Vaňkovi

Fotbalový turnaj aneb setkání generací na Bigy – 22. ročník a Turnaj ve streetballu - 21. ročník

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk

 – 

Po tradičním  pokřiku turnaje „Rozdávej radost a góly” zaznělo letos i 3x „Sláva Ukrajině“.

Slavnostní výkop započal  již  22. ročník Fotbalového turnaje o pohár Sokolů aneb setkání generací, každoročně pořádaný bratry Tomášem a Pavlem Vaňkovými. Na hřišti Biskupského gymnázia se o vítězství utkalo 18 týmů studentů i absolventů nejen z Bigy.

Po odehrání zápasů si hráči mohli dojít pro občerstvení ke stánku, se kterým  pomáhaly studentky z kvinty A. Letos se poprvé zapojila i děvčata z primy, a to upečením dortu pro vítěze turnaje. Po dni plném zápasů, skvělých výkonů a spoustě gólů proti sobě ve finále nastoupily týmy FKlidu a Tým Lukáše Makeše. Putovní pohár letos nakonec získal tým FKlidu vedený kapitánem Danielem Burešem, absolventem Bigy. Děkujeme všem hráčům za skvělé výkony a doufáme, že se na hřišti Biskupského gymnázia sejdeme zase za rok.

 Alena Desová (Bigy QA)

Turnaj ve streetballu proběhl v neděli tentokrát za mimořádně pěkného počasí. Týmy z Bigy byly velmi úspěšné. Získaly stříbro, bronz a páté místo. 

Kurz v Alpách na sjezdovkách či snowboardu – Schladming

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk

 – 

Přihlašovací záloha 2000,-Kč se bude vybírat v kabinetu ZSV a NV o velké přestávce v 9:40 ve středu 3. listopadu a proběhne zde důležitá organizační schůzka. Tento kurz je určený pro studentky a studenty staršího gymnázia. Podmínkou je také absolvování LVK v Krkonoších. Pokud by byl kurz zrušen kvůli covidovým opatřením, bude vám záloha vrácena zpět.

Více informací viz příloha.

Těšíme se na vás.

Pavel a Tomáš Vaňkovi

Fotbalový turnaj aneb setkání generací na Bigy – 21. ročník – 2. října 2021 a Turnaj ve streetballu - jubilejní 20. ročník - 3. října 2021

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk

12 fotografií

21. ročník Fotbalového turnaje o pohár Sokolů aneb setkání generací na Bigy přinesl jako každoročně velice zajímavé momenty. Turnaje se účastnilo 18 týmů všech věkových kategorií a také z různých škol a částí Brna.

Organizátory byli stejně jako každý rok Tomáš Vaněk a Pavel Vaněk. Stánek s párky obsluhovaly holky z kvarty A. Turnaj zahájil školní kaplan Bigy Jiří Janalík. Panovala příjemná atmosféra, jak je zvykem,   a výkony všech týmů byly obdivuhodné. Po náročném dni ve finále proti sobě nastoupily týmy Močky a Kickjungs. Putovní pohár Sokolů získal tým Močky. Jednou z hlavních cen byl dort od skvělé cukrářky Natálie Kosíkové. Rozloučili jsme se v přátelském duchu a všichni odcházeli s dobrou náladou.

Vojtěch Haminger (QA)

Fotbalový turnaj aneb setkání generací na Bigy (23. ročník) a Streetball (22. ročník)

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk

Titulní obrázek článku
 – 

Zdravíme všechny přátele amaterského sportu a setkání!


Rádi bychom vás pozvali na 23. ročník Fotbalového turnaje aneb setkání generací na Bigy, které se koná v sobotu 7. října 2023.


Dále bychom vás rádi pozvali na 22. ročník Turnaje ve streetballu, který bude v neděli 8. října 2023 v Komíně.

Fotbalový turnaj aneb setkání generací na Bigy a Turnaj ve streetbalu

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk

4 fotografie

Zdravíme všechny účastníky, diváky, sponzory a příznivce akcí, kde se potkávají lidé a mají si, co říct!

V přílohách posíláme zprávy a výsledky z Fotbalového turnaje aneb setkání generací na Bigy konaného v sobotu 5. října 2013 a Turnaje ve streetbalu konaného v neděli 6. října 2013 v Komíně.
Kapitánky a kapitány týmů prosíme, aby to rozeslali svým spoluhráčům.
Děkujeme všem, kteří tyto akce podporují!

25. ples Bigy

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk


25. reprezentační ples Bigy – 14. ledna 2017

Srdečně   vás   zveme   na   25.  reprezentační   ples   Bigy,  který  se  bude  konat  v sobotu 14. ledna 2017 v 19:00 hodin v Kulturním centru Semilasso.

Rodinný turnaj v nohejbalu

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Vaněk

8 fotografií

V sobotu 14. května proběhl na Bigy již 17. ročník Rodinného turnaje v nohejbalu. Atmosféra byla příjemná, počasí přálo, rodinných týmů bylo dokonce pět. Zúčastnili se studenti a studentky, rodiče, učitelé, zaměstnanci, absolventi Bigy i široká veřejnost.
Máme radost, že se podařilo po nucené covidové pauze navázat.
 

8. října 2022 budeme na Bigy pořádat 22. ročník Fotbalového turnaje aneb setkání generací, 9. října 21. ročník Turnaj ve streetballu v Komíně a 13. května 2023 nás čeká 18. ročník Rodinného turnaje v nohejbalu na Bigy.

Těšíme se na další setkání.

 

Virtuální prohlídka