Třídní učitelky a učitelé
PA
Mgr. Renata Fojtů
učitelka

INFFYZSEFSEI

Třídní učitelkaPA

 Út 13.3514.20
 264
 543 429 129
PB
Mgr. Alice Bílková
učitelka

ANJTEVKAJ

Třídní učitelkaOKB, PB

 St 13.3514.20
 215
 543 429 135
SA
Mgr. Lucie Urbancová
učitelka

CMAMATFYZSEFSEM

Třídní učitelkaSA

 St 13.3514.20
 135
 543 429 105
SB
Mgr. Petra Hanušová
učitelka

LISCJLANJKAJ

Třídní učitelka4.A, SB

 Út 15.2016.05
 215
 543 429 135
TA
Mgr. Pavel Vaněk
učitel

NVOVHUCTEVZSV

Třídní učitelTA

 Út 13.3514.20
 233
 543 429 114
TB
Mgr. Miroslava Ševčíková
učitelka

LISCJLLICSCJLKFJKfjnFRJ

Třídní učitelkaTB

 Po 13.4514.30
 169
 543 429 108
KA
Mgr. Tomáš Vaněk
učitel

NEJKNJKnjnTEV

Třídní učitelKA

 St 15.2016.05
 163
 543 429 113
KB
Mgr. Magdalena Hamingerová
učitelka

ANJMATKAJSEM

Třídní učitelkaKB

 Čt 7.157.55
 213
 543 429 133
QA
Mgr. Martina Obdržálková
učitelka

CMAMATFYZPCVSEFSEM

Třídní učitelkaQA

 St 16.0516.55
 337
 543 429 121
QB
Mgr. Jitka Piskačová
učitelka

CMASefnMATFYZPCVSemnSEFSEM

Třídní učitelkaQBPředsedkyně předmětové komise Fyzika

 Út 13.3014.20
 337
 543 429 121
SXA
Mgr. Michal Snopek
učitel

ZEMHUCTEVSEZ

Třídní učitelSXA

 Út 10.5511.40
 174
 543 429 107
SXB
Mgr. Martina Punčochářová
učitelka

BIOPCVTEVSEB

Třídní učitelkaSXB

 Po 13.3514.20
 274
 543 429 136
SPA
PhDr. Irena Nekvindová
učitelka

DEJHUCHIS

Třídní učitelkaSPAPředsedkyně předmětové komise Dějepis

 Út 16.1016.55
 236
 543 429 115
SPB
Mgr. Jakub Zatloukal
učitel

ZEMHUCTEVSEZ

Třídní učitelSPBPředseda předmětové komise Zeměpis

 Út 13.3514.20
 138
 543 429 109
OKA
Mgr. Milan Haminger
učitel

SchnMATPCVCHESEMSCHDEG

Třídní učitelOKAPředseda předmětové komise Matematika

  15.2016.05
 135
 543 429 105
OKB
PhDr. Vladimír Krátký
učitel

LISCJLDEJHUCHIS

Třídní učitelOKB

 Po 15.2016.05
 236
 543 429 115
1.A
Mgr. Josef Valenta
učitel

LISCJLLICScjnSCJLLAT

Třídní učitel1.A

 dle domluvy
1.B
Mgr. Pavel Kubíček
učitel

NVNEJOVKnjnHUCZSV

Třídní učitel1.BPředseda předmětové komise Náboženství

 Út 15.2016.05
 233
 543 429 114
1.C
Mgr. Alena Charvátová
učitelka

ANJKAJ

Třídní učitelka4.C, 1.CPředsedkyně předmětové komise Anglický jazyk

 Út 13.3514.20
 215
 543 429 135
2.A
Mgr. Lenka Dobrovolná
učitelka

LISCJLSHVHUVHV

Třídní učitelka2.A

 St 11.5012.35
 431
 543 429 118
2.B
Mgr. Kateřina Krumpholcová
učitelka

BIOSebnVkbnPCVTEVSEB

Třídní učitelka2.BPředsedkyně předmětové komise Biologie

 Po 14.3015.15
 274
 543 429 136
2.C
Mgr. Marek Henc
učitel

MATFYZPCVSEFSEM

Třídní učitel2.C, 4.C

 St 16.1016.55
 337
 543 429 121
3.A
Mgr. Filip Kirchner
učitel

SvsnNVOVSVSHUCZSV

Třídní učitel3.APředseda předmětové komise Základy společenských věd

 Út 12.4513.30
 233
 543 429 114
3.B
RNDr. Jan Taraba, PhD.
učitel

PCVCHESCH

Třídní učitel3.BPředseda předmětové komise Chemie

 Po 12.4513.30
 239
 543 429 117
3.C
PhDr. Yveta Reiterová
učitelka

BIOSebnPCVSEB

Třídní učitelka3.C

 Út 11.5012.35
 333
 543 429 119
4.A
Mgr. Jitka Tarabová
učitelka

BIOPCVCHESEBSCH

Třídní učitelka4.A

 Po 13.3514.20
 239
 543 429 117
4.B
RNDr. Eva Dobrovolná
učitelka

CMAMATCHESEMSCH

Třídní učitelka4.B

 Po 13.3514.20
 135
 543 429 105
4.C
Ing. Věra Helceletová
učitelka

BIOPCVTEVSEB

Třídní učitelka4.C

 Čt 12.4513.30
 274
 543 429 136
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno