Třídní schůzky
Vydáno:
|Autor: Mgr. Pavel Vaněk
Milí rodiče,
ve čtvrtek 12. listopadu v 17.00 proběhnou na Bigy třídní schůzky.
Následují hovorové hodiny, na které je třeba se předem mailem u daného vyučujícího objednat.
Těšíme se na vaši účast.

Vydáno:
|Autor: Mgr. Pavel Vaněk
Milí rodiče,
ve čtvrtek 12. listopadu v 17.00 proběhnou na Bigy třídní schůzky.
Následují hovorové hodiny, na které je třeba se předem mailem u daného vyučujícího objednat.
Těšíme se na vaši účast.
Vydáno:
|Autorka: Mgr. Kateřina Krumpholcová
Lyžařský kurz pro studenty/ky sekund, kvint a 1. ročníků se uskuteční na faře v Rokytnici nad Jizerou.
Termíny v přiložené tabulce, odjezd: autobusem v 8:00 hod od budovy BIGY, sraz 7:30 hod u BIGY, návrat autobusem mezi 19. – 20. hod. k budově BIGY. Doprava autobusy firmy Sebus od Bigy až téměř před faru.
Vydáno:
|Autorka: Mgr. Markéta Pavlasová, Ph.D.
Vážení kolegové, milí studenti,
do knihovny (učebny č. 268 - 270) bylo nainstalováno celkem 11 nových počítačů. Všechny jsou s připojením na internet; studenti mohou využít také textový editor word. Přihlašovací jméno a heslo je totožné, jaké mají studenti v informatice. Přihlašovat se nyní mohou i studenti prim a 1. ročníků.
Vydáno:
|Autorka: Mgr. Magdalena Hamingerová
Vydáno:
|Autorka: Ing. Věra Helceletová
Ve dnech 4.11. až 6.11.2015 absolvovala třída septima B výjezdový seminář v Křižanově ( v rámci projektu osobnostní a sociální výchovy na BIGY) se školním psychologem Petrem Vaňkem.
Studenti byli spokojeni, protože se učlili uvědomovat si vlastní cíle, objevovat svůj růstový potenciál ahledat cesty k dosažení svých cílů. Účastnila se celá třída a užívala si možnosti být spolu i mimo školu.
Vydáno:
|Autor: Bronislav Berník

Kamera: Steve Plucar, Michael Vesely
Střih: Michael Vesely
Hudba: Jim Yosef
Vydáno:
|Autorka: Mgr. Hana Hrochová
Letos vypisujeme už 4. kolo soutěže o pobyt ve Stuttgartu. Tuto možnost nabízí společnost Ackermann-Gemeinde ze Stuttgartu – katolická organizace usilující o dobré německo-české sousedské vztahy.
Hledáme zájemce ze třetích ročníků a septimy A – němčináře s výborným prospěchem (jedna z podmínek účasti). Další podmínkou je vypracování projektu, tentokrát s námětem
Vydáno:
|Autorka: Mgr. Hana Hrochová
Prosím všechny přihlášené, aby vzali na vědomí termín pohovoru, na základě kterého bude rozhodnuto, kteří tři vyrazí nasávat německý jazyk rakouský do Melku.
5. listopadu 7. vyučovací hodinu začínáme. Předpokládaný konec je po osmé, během deváté vyučovací hodiny.
Nejdůležitějším kritériem je jazyková vybavenost, prospěch a motivace. V rámci pohovoru se budeme ptát na základní informace o vás, co děláte rádi, co vás baví ve škole, a proč byste chtěli do Melku. Případné další doplňující otázky.
Vydáno:
|Autorka: Mgr. Jitka Tarabová
Opět (jako každoročně)
se studenti tercíí až oktáv (prváků až čtvrťáků) můžou zúčastnit Chemické olympiády.
Pokud se chcete zúčastnit školního kola, je nutné zpracovat domácí přípravu (viz. následující web.odkaz)
↓
Vydáno:
|Autor: Mgr. Pavel Koukal
Ve dnech 1. – 15. listopadu proběhne opět Týden vědy a techniky (vlastně dva týdny). Máte možnost absolvovat řadu zajímavých přednášek a navštívit některé ústavy AV ČR. Bližší podrobnosti najdete na adrese http://www.tydenvedy.cz/program/