Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Nové příspěvky

DALŠÍ FANTAZIE!!!! Naši studenti získali 2. a 5. místo v celorepublikovém finále soutěže v SUDOKU!

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Magdalena Hamingerová

6 fotografií

V dnešním celorepublikovém finále soutěže v SUDOKU, které se konalo v brněnském VIDA science centru, naši studenti vybojovali 2.místo ( tým ve složení Jan Špalek, Vojtěch Šícha a Václav Jasanský SxB) a oceněné 5. místo (tým ve složení Markéta Burdová, Natálie Morávková a Nina Staníková) Ve finále bojoval i náš třetí tým za nižší gymnázium ( ve složení Doubravka Plíšková, Eliška Ester Laznická a Jakub Kříž KB), který dostal divokou kartu den před finále.

Děkujeme vám za vzornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další soutěž v SUDOKU v příštím školním roce.

Zařazeno v kategoriích:

Soutěže
Úspěchy
Matematika
Učitelé
Žáci
Celý článek...

Letní akce Debatování-stále aktuální nabídka!

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Magdalena Hamingerová

Debatování letos spolupořádá hned dvě debatní akademie. Obě budou fakt super. Akce je určena i pro úplné nováčky. Nebude se jen debatovat, ale bude taky prostor pro zábavu a  navázání nových přátelství,  v obou případech dokonce přes hranice ČR. Akademie v Chorvatsku je plně hrazena z fondů EU!!!

Československá debatní akademie (přihlašování od 15 let): https://debatovani.cz/2024/05/07/ceskoslovenska-debatni-akademie/

přihlašování prodlouženo do 7.6. 

LogicLab 2 – akademie v Chorvatsku (zadarmo, přihlašování od kvarty výše): https://debatovani.cz/2024/05/07/logiclab-2/

přihlašování do 23.6.

Přílohy

 Akademie Chorvatsko [800 kB] Československá akademie [4 MB]

Zařazeno v kategoriích:

Anglický jazyk
Zahraniční spolupráce
Celý článek...

FANTAZIE!!! Po třetí v řadě za sebou obhájen titul mistrů České republiky v branném závodu LEGIE aneb VÍTEJ, ZLATÝ HATTRICKU!!!

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Tomáš Vaněk

11 fotografií

Reprezentační tým Bigy se ve čtvrtek 16. 5. 2024 probojoval do celostátního finále branné soutěže Legie, která probíhala v lanovém centru Proud v Olomouci. Ambice našeho týmu byla obhájit už po třetí zlaté medaile z minulých let. Kdo tuhle soutěž nezná, tak se zde snoubí fyzická zdatnost s historickými vědomostmi a neméně důležitá je sehranost a dokonalá kooperace v týmu.

Pozvánka na úvodní schůzku pro nové studenty

Vydáno:

 | 

Autorka: RNDr. Alena Pavlačková

Vážení rodiče přijatých studentů,

zveme vás na úvodní informativní schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 13. června 2024 v 17.00 hodin v aule gymnázia. Na programu budou informace o rozdělení studentů do tříd, představení budoucích třídních učitelů a informace o zahájení školního roku. Schůzky se mohou zúčastnit také přijatí studenti.

Účast na této schůzce je nutná.

Virtuální prohlídka